Sesja w buduarze Szczecin

Sesje buduarowe w Szczecinie

 

Nie ważne ile masz lat i ile kompleksów w głowie. Dobierzemy pozy i zakres sesji, tak aby efekt pozostawał niezapomniany. Pomogę w pozowaniu, ustawię do zdjęć. Ze mną możesz się wcielić w role, które zawsze były dla Ciebie marzeniem.

Kusicielka, prowokatorka, femme fatale? Może po prostu niegrzeczną dziewczyna? Ty decydujesz, ja realizuję. W półmroku buduaru przemienisz się w wymarzoną postać.

W zależności od scenariusza, na sesji może znaleźć się wizażystka, fryzjerka, stylistka. Wszystko po to, aby oddać Ciebie w jak najlepszym blasku.

Sesja może odbyć się w studio, u Ciebie w domu, lub w apartamencie hotelowym. Do każdej z tych sesji muszę przygotować się inaczej, aby była wyjątkowa i najpełniej oddawała Twój blask.

Zadbam o każdy szczegół sesji. Dobiorę oświetlenie, muzykę, nastrój. Wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane, na Twoje przyjęcie.

Ty zabierz ze sobą sensualną bieliznę, halki, wolaki, szpileczki, pończochy, pasy lub seksowne stroje. Wszystko to, co pomoże nam pokazać Ciebie z jak najlepszej strony.

Każda sesja trwa od 4 do 8 godzin. Zdjecia są poddawane delikatnej obróbce i przekazywane tylko Tobie. Nie są nigdzie udostępniane, zachowana jest pełna dyskrecja. Ty jesteś ich właścicelką, to Ty decydujesz co dalej z nimmi będzie.

 

 

 

 

Nawigacja: