INFOLINIA

+48 91 444 07 05

Zapraszamy
O nas
Sigma ProCentrum jest siecią profesjonalnych salonów specjalizujących się w testowaniu, wypożyczaniu oraz sprzedaży wysokiej jakości obiektywów.

Nasz oddział w Szczecinie prowadzi swoją działalność już 6 rok, powiększając sukcesywnie grono miłośników fotografii. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, rzetelność i elastyczność. Odwiedzają nas nie tylko zawodowcy, ale także każdy, kto chciałby zacząć swoją przygodę z fotografią. Nasi doradcy specjalizują się w indywidualnym podejściu do każdego klienta, dzięki czemu świat obiektywów nie musi być czymś skomplikowanym. Dobór odpowiedniego sprzętu na miarę możliwości kupującego, staje się gwarantem fachowego wykonania zdjęcia i początkiem pasjonującej przygody z fotografią.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, salon Sigma ProCentrum w Szczecinie oferuje swoje usługi w Internecie. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy przystępną w użytkowaniu stronę internetową, na której z łatwością można wyszukać pożądany obiektyw, jak i całą gamę podczepień. Oferujemy także bogaty pakiet informacji wraz z pełnym opisem produktu, wsparcie techniczne, a także konsultacje i opinie na temat sprzętu. To wszystko jest już do Państwa dyspozycji bez potrzeby odwiedzania salonu. Gwarantujemy szybką i profesjonalną wysyłkę oraz 100 % satysfakcję z zakupu w naszym sklepie.

Jakość i zadowolenie klienta to nasze priorytety.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. 

 

możesz zwiedzić sklep SPC Sigma ProCentrum

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®